| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ19 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1. Πλαστική σακούλα, 2. Χαρτοκιβώτιο, 3. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζεύγη μηνιαίως |
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 5Α | Γένος: | Αρσενικό σε θηλυκό |
|---|---|---|---|
| Τύπος σύνδεσης: | Γρήγορη σύνδεση | Υλικό: | Νάιλον |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃-+105℃ | Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος |
| Επισημαίνω: | 12 αδιάβροχος κυκλικός συνδετήρας καρφιτσών,σύνδεσμος καλωδίου M19 χαμηλού ρεύματος,αδιάβροχος σύνδεσμος πλακέτας αυτοκινήτου |
||
Αδιάβροχη πρίζα και πρίζα 12 πιν IP67 M19 κυκλικοί συνδετήρες για δεδομένα
Σύντομη περιγραφή
Βασικά χαρακτηριστικά
| Ηλεκτρικές παραμέτρους | |
| NΟύμπερ των Πολωνών | 12 Πιν |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α το πολύ. |
| Κατηγορία τάσης | 60VAC μέγιστο |
| Δυνατότητα Η τάση | 500VAC @ 60 s. |
| Τεχνικές παραμέτρους | |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) όταν ζευγαρώνεται |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
Βιομηχανίες εφαρμογής
| Παράμετροι λειτουργίας | |
| Κατηγορία τάσης | 300VAC μέγιστο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5A μέγιστο |
| Μίνιο μέγεθος καλωδίου | 3.0mm ~ 6.0mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου | 8.0mm ~ 10.0mm |
| Μέγιστη περιοχή διατομής καλωδίου | 0.5mm2~ 2,5mm2 |
Σχέδιο σχεδιασμού
![]()
![]()
1Ερώτηση:Πώς εγγυάστε την ποιότητα του προϊόντος;
Α:Εφαρμόζουμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε όλη τη διαδικασία παραγωγής: επιθεώρηση πρώτων υλών, δοκιμές σε γραμμή και τελική επιθεώρηση δειγματοληψίας.Όλα τα προϊόντα συνοδεύονται από εγγύηση 12 μηνών κατά κατασκευαστικών ελαττωμάτων..
2Ερώτηση:Δέχεστε άλλα νομίσματα πληρωμών εκτός από το δολάριο ΗΠΑ;
Α:Το προεπιλεγμένο μας νόμισμα είναι το δολάριο ΗΠΑ, αλλά μπορούμε επίσης να δεχτούμε ευρώ, GBP ή άλλα σημαντικά νομίσματα. Παρακαλούμε επιβεβαιώστε την συναλλαγματική ισοτιμία με την ομάδα πωλήσεων μας κατά την παραγγελία.
3Ε: Πώς μπορώ να πάρω δείγματα;
Α: Είναι τιμή μου να σας προσφέρω δείγματα, και το φορτίο θα πρέπει να πληρωθεί από τον εαυτό σας. Μπορείτε να μου πείτε τον αριθμό του ταχυμεταφορέα σας και τη διευθύνση λεπτομέρειας σας, τότε μπορώ να σας στείλω το δείγμα αμέσως.
4Ερώτηση:- Τι είναι το τρέχον;
Α: Διορισμένο ρεύμα, επίσης γνωστό ως ρεύμα λειτουργίας. Με τη ονομαστική τάση, όπως στην περίπτωση κάτω από το ονομαστικό ρεύμα, το πλέγμα αέρα γενικά μπορεί να λειτουργήσει σωστά.μέσω του θερμικού σχεδιασμού του συνδετήρα για να ικανοποιεί τις απαιτήσεις του ονομαστικού ρεύματος, επειδή σε επαφή με ένα ρεύμα ροής εκτός της ημερομηνίας, λόγω της αντίστασης του αγωγού και της αντίστασης της επαφής, η επαφή θα είναι θερμότητα.το βύσμα θα καταστρέψει την μόνωση και το σχηματισμό της έκθεσης του αέρα στην επιφάνεια της επικάλυψης για να μαλακώσει, με αποτέλεσμα την αποτυχία.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές