| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ19 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1. Πλαστική σακούλα, 2. Χαρτοκιβώτιο, 3. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζεύγη μηνιαίως |
| Υλικό: | Νάιλον | Τρέχουσα βαθμολογία: | 5A Για δεδομένα |
|---|---|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 300V | Τύπος: | Βούλωμα/υποδοχή |
| Μηχανικές Λειτουργίες: | Κατά της Λάθος | Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος |
| Επισημαίνω: | Δέκα καρφίτσες αδιάβροχος σύνδεσμος δεδομένων,αδιάβροχος σύνδεσμος άνδρας-γυναίκα PA66,αδιάβροχος σύνδεσμος ODM IP67. |
||
M19 Αδιάβροχο καλώδιο ταχείας αποσύνδεσης 10 ακίδων στην πλακέτα
Γρήγορη περιγραφή
| Ηλεκτρικές Παράμετροι | |
| Νο αριθμός των Πολωνών | 10 Καρφίτσα |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5Α μέγ. |
| Εκτίμηση τάσης | 300VAC μέγ |
| Ανθεκτικότητα Τάση | 1500VAC @ 60 s. |
Βιομηχανίες εφαρμογών
| Τεχνικές Παράμετροι | |
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | 10 mΩ μέγ |
| Μονωτική Δομή | 500 MΩ στα 500 VDC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) όταν συνδυάζεται |
| Υλικό καλουπιού | PA66 |
| Υλικό επαφής/τερματικού | Επιχρυσωμένο ορείχαλκο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
Κύρια Χαρακτηριστικά
| Παράμετροι Λειτουργίας | |
| Εκτίμηση τάσης | 300VAC μέγ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5A μέγ |
| Ελάχιστο μέγεθος καλωδίου OD | 3,0 mm ~ 6,0 mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου OD | 8,0 mm ~ 10,0 mm |
| Μέγιστη επιφάνεια διατομής καλωδίου | 0,5 χλστ2~ 2,5 mm2 |
Σκίτσο σχεδίασης
![]()
![]()
1. Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε ένα εργοστάσιο. Βρίσκεται στο Ulinkcon Industrial Park, Bao'an District, Shenzhen, Κίνα
2. Ε: Πώς μπορώ να πάρω δείγματα;
Α: Είναι τιμή μου να σας προσφέρω δείγματα, και το φορτίο θα πρέπει να πληρωθεί μόνοι σας. Μπορείτε να με ενημερώσετε για τον αριθμό ταχυμεταφοράς σας και τη διεύθυνσή σας λεπτομερειών, Στη συνέχεια, μπορώ να σας στείλω δείγμα αμέσως.
3.Ε: Πώς να αγοράσετε τα προϊόντα σας;
Α: Πρέπει να κάνετε τα εξής:
* Επιβεβαιώστε την τρέχουσα βαθμολογία και τον αριθμό των επαφών
* Επιβεβαιώστε το στυλ συναρμολόγησης
* Επιβεβαιώστε το μετρητή καλωδίου
* Επιβεβαιώστε το μήκος και το υλικό του καλωδίου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές