| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ19 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1. Πλαστική σακούλα, 2. Χαρτοκιβώτιο, 3. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζεύγη μηνιαίως |
| Ονομαστική τάση: | 300V | Αξιολόγηση ανθεκτική στη φλόγα: | UL94-V0 |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃~+105℃ | Υλικό: | Νάιλον |
| Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος | Εφαρμογή: | Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Επισημαίνω: | 5 ακίδων M19 αδιάβροχη υποδοχή τροφοδοσίας,PA66 αδιάβροχη υποδοχή κλειδώματος ώθησης,αρσενική θηλυκή κυκλική υποδοχή 20A |
||
Γρήγορη 5 pin Circular M19 PA66 20A Αδιάβροχη σύνδεση αρσενικό σε θηλυκό
Κύρια Χαρακτηριστικά
Γρήγορη περιγραφή
| Ηλεκτρικές Παράμετροι | |
| Νο αριθμός των Πολωνών | 5 Καρφίτσα |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 20 Α μέγ. |
| Εκτίμηση τάσης | 300VAC μέγ |
| Ανθεκτικότητα Τάση | 1000VAC @ 60 s. |
| Τεχνικές Παράμετροι | |
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | 10 mΩ μέγ |
| Μονωτική Δομή | 500 MΩ στα 500 VDC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) όταν συνδυάζεται |
| Υλικό καλουπιού | PA66 |
| Υλικό επαφής/τερματικού | Επιχρυσωμένο ορείχαλκο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
| Παράμετροι Λειτουργίας | |
| Εκτίμηση τάσης | 600VAC μέγ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 15A μέγ |
| Ελάχιστο μέγεθος καλωδίου OD | 3,0 mm ~ 6,0 mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου OD | 8,0 mm ~ 10,0 mm |
| Μέγιστη επιφάνεια διατομής καλωδίου | 0,5 χλστ2~ 2,5 mm2 |
Βιομηχανίες εφαρμογών
Σκίτσο σχεδίασης
![]()
![]()
1. Ε: Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία; Ποια είναι η διαδικασία;
ΕΝΑ:Η διαδικασία παραγγελίας είναι απλή: 1) Επιβεβαιώστε τα στοιχεία του προϊόντος και λάβετε ένα προτιμολόγιο (PI). 2) Κάντε την προκαταβολή όπως συμφωνήθηκε. 3) Ξεκινάμε την παραγωγή και σας ενημερώνουμε για την πρόοδο. 4) Πληρώστε το υπόλοιπο πριν από την αποστολή. 5) Κανονίστε την παράδοση και παρέχετε πληροφορίες παρακολούθησης.
2. Ε:Τα προϊόντα σας είναι πιστοποιημένα; Τι πιστοποιήσεις έχετε;
ΕΝΑ:Όλα τα προϊόντα μας είναι πιστοποιημένα από RoHS, CE και άλλα διεθνή πρότυπα. Συγκεκριμένες πιστοποιήσεις (π.χ. FCC, UL) μπορούν να παρέχονται κατόπιν αιτήματος με βάση την αγορά-στόχο σας.
3. Ε: Πώς μπορώ να πάρω δείγματα;
Α: Είναι τιμή μου να σας προσφέρω δείγματα, και το φορτίο θα πρέπει να πληρωθεί μόνοι σας. Μπορείτε να με ενημερώσετε για τον αριθμό ταχυμεταφοράς σας και τη διεύθυνσή σας λεπτομερειών, Στη συνέχεια, μπορώ να σας στείλω δείγμα αμέσως.
4. Ε: Μπορώ να έχω προσαρμοσμένη ετικέτα;
Α: Ναι, φυσικά, μπορείτε να κάνετε τη δική σας ιδιωτική ετικέτα και συσκευασία, εάν πρέπει να σχεδιάσετε τη συσκευασία, έχουμε επίσης επαγγελματία σχεδιαστή για να σας εξυπηρετήσει.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές