| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/UL/TUV |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ19 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο υψηλής ποιότητας εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης: | 3 έως 6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Αριθμός ακίδων: | 6Pin | Ρεύμα: | 10Α |
|---|---|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 300V | Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 |
| Χρώμα: | Κόκκινο Μπλε Λευκό Μαύρο Κίτρινο | Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος |
| Επισημαίνω: | M19 αδιάβροχο βύσμα καλωδίου,υποδοχή αρσενικού σε θηλυκό 6 ακίδων,αδιάβροχη υποδοχή δεδομένων IP67 |
||
300V 6 Pin IP67 σύνδεσμος M19 ανθεκτικός στη σκόνη ανθεκτικός στο νερό σύνδεσμος σπείρωσης σύρματος
ΠεριγραφήΒιομηχανικός αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος
Κύριο χαρακτηριστικό
| Ηλεκτρικές παραμέτρους | |
| NΟύμπερ των Πολωνών | 6πιν υδατοασφαλής σύνδεσμος |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A μέγιστο |
| Κατηγορία τάσης | 300VAC μέγιστο |
| Δυνατότητα Η τάση | 1000VAC @ 60 s. |
| Τεχνικές παραμέτρους | |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
Βιομηχανίες εφαρμογής
Διάσταση παραγωγής
![]()
Περισσότερες τεχνικές λεπτομέρειες
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ε1:Ποια είναι η ονομαστική τάση;
Α1:Οι ονομαστικές τάσεις, επίσης γνωστές ως τάσεις λειτουργίας, εξαρτώνται κυρίως από το χρησιμοποιούμενο υλικό μόνωσης των συνδέσεων, την απόσταση μεταξύ του μεγέθους της επαφής.Ορισμένα από τα εξαρτήματα ή τις συσκευές σε μικρότερη από τη ονομαστική τάση μπορεί να μην είναι πλήρως εξοπλισμένα με τις λειτουργίες τους..
Q2Πώς να εντοπίσω το φορτίο μου;
Α2:Μόλις τα αγαθά αποσταλούν, θα σας στείλουμε τον αριθμό παρακολούθησης και τον σύνδεσμο της πλατφόρμας logistics.
Ε3:Ποιός είναι υπεύθυνος για την τελωνειακή διαδικασία; Παρέχετε τα απαραίτητα έγγραφα;
Α3: Θα σας παρέχουμε πλήρη έγγραφα τελωνειακού αποχωρισμού (εμπορικό τιμολόγιο, κατάλογο συσκευασίας, φορτωτικό, εκθέσεις πιστοποίησης).Τα τέλη και οι δασμοί τελωνειακής διευκόλυνσης βαρύνουν τον αγοραστή (όροι EXW/FOB)Μπορούμε να βοηθήσουμε με την προετοιμασία των εγγράφων, αν χρειαστεί.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED