| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ16 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο υψηλής ποιότητας εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης: | 3 έως 6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Αριθμός ακίδων: | 2 Καρφίτσα | Ρεύμα: | 10A μέγ. για την εξουσία |
|---|---|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 300V | Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 |
| Αξιολόγηση ανθεκτική στη φλόγα: | UL94-V0 | Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος |
Δύο καρφίτσες κυκλικός σύνδεσμος ισχύος M16 300V αδιάβροχος ανδρός θηλυκός σύνδεσμος
Ειδικά σχεδιασμένοι για σενάρια μεταφοράς ισχύος, με ονομαστικό ρεύμα 10A και επίπεδο προστασίας IP67.Επικεντρώνεται στην αδιάβροχη, ανθεκτική στην πτώση και αποτελεσματική παροχή ενέργειας, κατάλληλη για διάφορους εξοπλισμούς που απαιτούν σταθερή σύνδεση ρεύματος.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός Πολωνών | 2pin αδιάβροχος σύνδεσμος |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A μέγιστο |
| Κατηγορία τάσης | 300VAC μέγιστο |
| Δυνατότητα Η τάση | 1500VAC @ 60 s |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές