| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ16 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο υψηλής ποιότητας εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης: | 3 έως 6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Αριθμός ακίδων: | 5 Καρφίτσα | Ρεύμα: | 8Α μέγ. για την εξουσία |
|---|---|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 125V | Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃~+105℃ | Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος |
M16 5 Pin 300V Push Lock Πυρόστερος κυκλικός σύνδεσμος IP67 για εφαρμογές βαρέων καθηκόντων - 8A 5Pin Πυρόστερος κυκλικός σύνδεσμος, γρήγορη απελευθέρωση αρσενικός προς θηλυκός σύνδεσμος καλωδίου
Σχεδιασμένο ειδικά για σενάρια παροχής συνεχούς ενέργειας, ο σύνδεσμος M16 5-pin Wire-to-Wire Waterproof Quick-Lock Connector διαθέτει εύκολη εγκατάσταση, αξιόπιστη προστασία,και προσαρμογή προσαρμογής ως βασικά πλεονεκτήματαΑυτό το καθιστά προτιμώμενο αξεσουάρ σύνδεσης για εξωτερικούς και βιομηχανικούς εξοπλισμούς συνεχούς ρεύματος.
Σύμφωνα με την τυποποιημένη διεπαφή M16, η ακριβής διάταξη 5 πινών προσαρμόζεται στις ανάγκες μετάδοσης ισχύος συνεχούς ρεύματος.Η λειτουργία σύνδεσης καλωδίου σε καλωδίου επιτρέπει την άμεση αποτελεσματική αγκύρωση μεταξύ καλωδίων χωρίς ενδιάμεσα στοιχεία, απλοποιώντας τις συνδέσεις και βελτιώνοντας τη σταθερότητα του ενεργειακού εφοδιασμού.
Ο μηχανισμός γρήγορης κλειδαριότητας επιτρέπει το κλείσιμο, την σύρση και την κλειδαριά με γυμνά χέρια.αποφυγή διακοπής της παροχής ενέργειας από τυχαία αποκόλληση κατά την κίνηση του εξωτερικού ανέμου ή τη δόνηση του εξοπλισμούΜε επαγγελματικό σχεδιασμό σφραγιστικής δομής, εμποδίζει αποτελεσματικά τη βροχή, την άμμο και την υγρασία, εξασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία σε περίπλοκα σκληρά περιβάλλοντα.
Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας με εξαιρετική αγωγιμότητα και αντοχή στην οξείδωση για αποτελεσματική μετάδοση ισχύος συνεχούς ρεύματος.και αντιγηραντικές ιδιότητες κατάλληλες για μακροχρόνια έκθεση σε εξωτερικούς χώρους και συνθήκες βιομηχανικού εργαστηρίου. ODM πλήρης προσαρμογή διαδικασίας διαθέσιμη.
| Αριθμός Πολωνών | Πυρόστερος συνδέσμος 5 πιν |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 8A μέγιστο |
| Κατηγορία τάσης | 125VAC μέγιστο |
| Δυνατότητα Η τάση | 500VAC @ 60 s |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές