| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ16 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1. Πλαστική σακούλα, 2. Χαρτοκιβώτιο, 3. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζεύγη μηνιαίως |
| Τύπος: | αδιάβροχο σύνδεσμο | Καρφίτσα: | 2 + 4 ακίδες |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | PA66,UL94-V0 | Αδιάβροχο Επίπεδο: | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃-+105℃ | Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος |
M16 2+4 Pin Wire To Board Connector ODM Industrial Power And Signal Plug Socket Ηλεκτρική ενέργεια και σήμα
PA66 πλαστικό 2+4 πολλαπλό καρφί IP67 αδιάβροχος σύνδεσμος M16
Αυτός ο στρογγυλός υδατοασφαλής σύνδεσμος XLR M16 διαθέτει μια δομή 2 + 4 πολλαπλών καρφίτσες που υποστηρίζει συγχρονισμένη ισχύ και μετάδοση σήματος κάτω από 300V. Σχεδιασμένος για περίπλοκα περιβάλλοντα,προσφέρει ανθεκτικές στο νερό και στη διάβρωση ιδιότητες με σταθερές συνδέσεις.
Συμμορφώνεται με τα πρότυπα M16 και με τάση λειτουργίας 300V, προσαρμόζεται σε εξοπλισμό μεσαίας και χαμηλής τάσης.Η διαμόρφωση 2 + 4 πολλαπλών πινών (συνολικά 6 πινές) διακρίνει με ακρίβεια τις πινές ισχύος και σήματος για την αποφυγή παρεμβολών μετάδοσης και τη διασφάλιση της σταθερότητας.
Η διεπαφή XLR παρέχει απρόσκοπτη λειτουργία από το πλέγμα και την αποσύνδεση, ενώ η ενσωματωμένη αδιάβροχη σχεδίαση προστατεύει από τον υδρατμό και τις ακαθαρσίες,καθιστώντας το κατάλληλο για σκληρά περιβάλλοντα όπως εξωτερικά και σκόνη περιοχέςΤο υψηλής ποιότητας αγωγό υπόστρωμα με ακριβείς καρφίτσες εξασφαλίζει αντοχή στην οξείδωση και μακρά διάρκεια ζωής.
Χρησιμοποιείται ευρέως στον φωτισμό σκηνών, τον βιομηχανικό έλεγχο, την εξωτερική παρακολούθηση, την ναυτιλιακή ηλεκτρονική και άλλους τομείς, χρησιμεύει ως βασικό συστατικό για τη σύνδεση ισχύος και σήματος μεταξύ εξοπλισμού,κατάλληλο για σενάρια υψηλής συχνότητας σύνδεσης.
Κατασκευασμένο σύμφωνα με βιομηχανικά πρότυπα, έχει περάσει αυστηρές δοκιμές ποιότητας και αντοχής στην τάση, με αντοχή σε υψηλές και χαμηλές θερμοκρασίες, αντοχή στη γήρανση, και σταθερή,αξιόπιστη μακροπρόθεσμη απόδοση χωρίς συχνές ανάγκες αντικατάστασης.
| Αριθμός Πολωνών | 2+4 καρφίτσες αδιάβροχος σύνδεσμος |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 15+5A το πολύ. |
| Κατηγορία τάσης | 300VAC μέγιστο |
| Δυνατότητα Η τάση | 1500VAC @ 60 s. |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
|---|---|
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) όταν ζευγαρώνεται |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
| Κατηγορία τάσης | 600VAC μέγιστο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 15A μέγιστο |
| Μίνιο μέγεθος καλωδίου | 3.0mm ~ 6.0mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου | 8.0mm ~ 10.0mm |
| Μαξ. Περιοχή διατομής καλωδίου | 0.5mm2 ~ 2.5mm2 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές