| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs |
| Αριθμό μοντέλου: | M25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 5 έως 8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Ρεύμα: | 15Α+5Α | Αριθμός ακίδων: | 3+9 PIN |
|---|---|---|---|
| Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 | Εύρος θερμοκρασίας: | -40℃~+105℃ |
| Υλικό: | Νάιλον | Λειτουργία σύνδεσης: | Κλείδωμα ώθησης |
| Κατηγορία χαρακτηριστικών | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Σύστημα σύνδεσης | Cable-to-board |
| Σφραγίσιμος | Ναί |
| Σύνδεση και επαφή τερματίζεται σε | Σύρμα & Καλώδιο |
| Τύπος κυκλικής σύνδεσης | Βύσμα, Υποδοχή |
| Τύπος κελύφους | Πλαστικό κέλυφος |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ συνδετήρων |
| Αριθμός θέσεων | 3+9 |
| Αριθμός θέσεων σημάτων | 9 |
| Προφορτωμένες επαφές | Ναί |
| Τάση λειτουργίας (VAC) | 600V μέγ. |
| Τάση λειτουργίας (VDC) | 600V μέγ. |
| Υλικό κελύφους | PA66 |
| Τύπος μονωτικού υλικού κυκλικής σύνδεσης | Θερμοπλαστικό χαμηλού κινδύνου πυρκαγιάς |
| Ερμητικά Σφραγισμένο | Ναί |
| Επικοινωνία Τρέχουσα βαθμολογία (Μέγ.) | 15A +5A μέγ. |
| Τύπος επαφής κυκλικής σύνδεσης | Pin-Socket |
| Τύπος τοποθέτησης συνδετήρα | Βάση καλωδίου (δωρεάν ανάρτηση) |
| Μέγεθος καλωδίου (AWG) | 20AWG, 18AWG, 16AWG, 14AWG |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -40 ~105°C |
| IP Επίπεδο Στεγανοποίησης Νερού | IP67 |
| Επίπεδο σφράγισης σκόνης IP | 6 |
| Αξιολόγηση ευφλεκτότητας UL | UL 94V-0 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED