| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs |
| Αριθμό μοντέλου: | M25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 5 έως 8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Αριθμός ακίδων: | 3+13 PIN | Ρεύμα: | 15Α+5Α |
|---|---|---|---|
| Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 | Εύρος θερμοκρασίας: | -40℃~+105℃ |
| Σύνδεση: | Wire To Board | Στεγανοποιητικό υλικό: | Σφραγίζοντας στόλισμα |
M25 3+13 Pin IP67 Waterproof Connector Quick Release - 3+13 Pin Plug Socket Waterproof M25 Data And Power Connector IP67, Quick Locking
Οι αδιάβροχοι σύνδεσμοι M25 3+13 Pin είναι επαγγελματικά αξεσουάρ για φωτισμό εξωτερικών χώρων, προσαρμοσμένα στις ανάγκες των χονδρεμπόρων. Ενσωματώνοντας αξιόπιστη αδιάβροχη απόδοση, σταθερή μετάδοση και εύκολη εγκατάσταση, είναι ιδανικά για έργα φωτισμού κήπου, μονοπατιών και αρχιτεκτονικών τοπίων.
Διαθέτοντας τυπική διασύνδεση M25 και σχεδιασμό 3+13 ακίδων, ο σύνδεσμος διαχωρίζει τη μετάδοση ισχύος (3 ακίδες) και σήματος (13 ακίδες) για την αποφυγή παρεμβολών, κατάλληλος για συστήματα φωτισμού με δυνατότητα ρύθμισης ρύθμισης, αλλαγής χρώματος και έξυπνου φωτισμού τοπίου. Η ευελιξία του το καθιστά ευρέως εφαρμόσιμο για διάφορα σενάρια έργων, που προτιμούν οι χονδρέμποροι.
Με αδιάβροχο χαρακτηρισμό IP67+, υψηλής ποιότητας κέλυφος νάιλον PA66 και δακτυλίους O σιλικόνης, αντιστέκεται αποτελεσματικά στη βροχή, τη σκόνη και τα σκληρά εξωτερικά περιβάλλοντα, παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής του φωτισμού και μειώνοντας το κόστος μετά την πώληση.
Υιοθετώντας επαφές επίχρυσου χαλκού, υποστηρίζει ονομαστικό ρεύμα 20A και ονομαστική τάση 300V, συμβατό με καλώδια 0,5-2,5mm². Εξοπλισμένο με δομή γρήγορης ασφάλισης για εύκολη εγκατάσταση, έχει μηχανική διάρκεια ζωής ≥5000 κύκλων ζευγαρώματος.
Για τους χονδρεμπόρους, προσφέρουμε προϊόντα με πιστοποίηση CE/ROHS, ευέλικτες πολιτικές χονδρικής (διαπραγματεύσιμο MOQ, εκπτώσεις χονδρικής), υπηρεσίες προσαρμογής, τυπική συσκευασία εξαγωγής και αποτελεσματική υποστήριξη μετά την πώληση για να ενισχύσετε την ανταγωνιστικότητά σας στην αγορά.
Αυτός ο σύνδεσμος συνδυάζει τον επαγγελματισμό, την ανθεκτικότητα και την ευελιξία, καθιστώντας τον κορυφαία επιλογή για χονδρεμπόρους, διανομείς και κατασκευαστές φωτισμού εξωτερικού χώρου. Επιλέξτε μας για να κερδίσετε περισσότερο μερίδιο αγοράς με αξιόπιστη ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές.
Εφαρμογή Επικοινωνιών, μηχανές κωδικοποίησης προϊόντων, κωδικοποίηση προϊόντων απογραφής, συστήματα inkjet, ηλιακό σύστημα, βιομηχανικός εξοπλισμός inkjet, εξοπλισμός ηλεκτρικής ενέργειας, εξοπλισμός εργαστηριακής εγκληματολογίας και παθολογίας, Εξοπλισμός επικοινωνιών, Βαρέα μηχανήματα
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Σύστημα σύνδεσης | Cable-to-board |
| Σφραγίσιμος | Ναί |
| Σύνδεση και επαφή τερματίζεται σε | Σύρμα & Καλώδιο |
| Τύπος κυκλικής σύνδεσης | Βύσμα, Υποδοχή |
| Τύπος κελύφους | Πλαστικό κέλυφος |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ συνδετήρων |
| Αριθμός θέσεων | 3+13 |
| Αριθμός θέσεων σημάτων | 13 |
| Προφορτωμένες επαφές | Ναί |
| Τάση λειτουργίας (VAC) | 300V μέγ. |
| Τάση λειτουργίας (VDC) | 300V μέγ. |
| Υλικό κελύφους | PA66 |
| Τύπος μονωτικού υλικού κυκλικής σύνδεσης | Θερμοπλαστικό χαμηλού κινδύνου πυρκαγιάς |
| Ερμητικά Σφραγισμένο | Ναί |
| Στυλ εισόδου | Πλευρά |
| Τύπος Προστασίας Περιβάλλοντος | Σφραγισμένο με ελαστομερές, ερμητικά σφραγισμένο |
| Υλικό O-Ring | Σφραγισμένο με ελαστομερές, ερμητικά σφραγισμένο |
| Προστασία του Περιβάλλοντος | Ναί |
| Επικοινωνία Τρέχουσα βαθμολογία (Μέγ.) (A) | 15A μέγ. |
| Τύπος επαφής κυκλικής σύνδεσης | Pin-Socket |
| Τύπος τοποθέτησης συνδετήρα | Βάση καλωδίου (δωρεάν ανάρτηση) |
| Τύπος ευθυγράμμισης ζευγαρώματος | Με κλειδί |
| Διατήρηση ζευγαρώματος | Με |
| Μέγεθος καλωδίου (AWG) | 20AWG, 18AWG, 16AWG, 14AWG |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας (°C) | -40 ~105°C |
| IP Επίπεδο Στεγανοποίησης Νερού | IP67 |
| Επίπεδο σφράγισης σκόνης IP | 6 |
| Αξιολόγηση ευφλεκτότητας UL | UL 94V-0 |
A1: Είναι τιμή μου να σας προσφέρω δείγματα και το φορτίο πρέπει να πληρωθεί μόνος σας. Μπορείτε να μου ενημερώσετε τον αριθμό ταχυμεταφοράς σας και τη διεύθυνσή σας λεπτομερειών και μετά μπορώ να σας στείλω δείγμα αμέσως.
A2: Θα παρέχουμε πλήρη έγγραφα εκτελωνισμού (εμπορικό τιμολόγιο, λίστα συσκευασίας, φορτωτική, εκθέσεις πιστοποίησης). Τα τέλη και οι δασμοί εκτελωνισμού επιβαρύνουν τον αγοραστή (όροι EXW/FOB). Μπορούμε να βοηθήσουμε στην προετοιμασία των εγγράφων αν χρειαστεί.
A3: Ναι, φυσικά, μπορείτε να φτιάξετε τη δική σας ιδιωτική ετικέτα και πακέτο. Εάν πρέπει να σχεδιάσετε τη συσκευασία, έχουμε επίσης επαγγελματία σχεδιαστή για να σας εξυπηρετήσουμε.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED