| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs |
| Αριθμό μοντέλου: | M25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο υψηλής ποιότητας εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης: | 3 έως 6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Αριθμός ακίδων: | 4Pin | Ρεύμα: | 50Α |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Νάιλον | Επίπεδο Προστασίας: | IP67 |
| Αξιολόγηση ανθεκτική στη φλόγα: | UL94-V0 | Στεγανοποιητικό υλικό: | Αδιάβροχο O-Ring |
| Χρώμα: | μπλε, μαύρος, κόκκινος |
50Α Ανερόπλεοι Συνδέτες M25 4 Πιν Wire To Wire Power Connector με IP67 αδιάβροχη διαβάθμιση και χωρητικότητα 500V. Σχεδιασμένο για αξιόπιστη μετάδοση υψηλής ισχύος σε απαιτητικά εξωτερικά περιβάλλοντα.
Στρογγυλό σχεδιασμό M25 με διάταξη 4 καρφίτσες, που προορίζεται για συνεχή λειτουργία 50A. Ο σχεδιασμός της καρφίτσας αποτρέπει την αντίστροφη σύνδεση και τη βλάβη του εξοπλισμού.
Κατασκευασμένο για σκληρά εξωτερικά περιβάλλοντα με ενσωματωμένη δομή σφράγισης και ανθεκτικό σε καιρικές συνθήκες σφραγιστικό δαχτυλίδι από σιλικόνη.
Το ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες πλαστικό κελύφωμα αντέχει θερμοκρασίες από -40 °C έως +105 °C. Οι καρφίτσες αντιοξειδωτικής προστασίας εξασφαλίζουν διάρκεια ζωής άνω των 10 ετών.
Το σύστημα γρήγορης απελευθέρωσης με κλειδαριά με σπρώξιμο δεν απαιτεί εργαλεία.
| Αριθμός Πολωνών | 4pin αδιάβροχος σύνδεσμος |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | Μέγιστο 50A |
| Κατηγορία τάσης | 600VAC μέγιστο |
| Δυνατότητα Η τάση | 2500VAC @ 60 s |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
| Κατηγορία τάσης | 600VAC μέγιστο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | Μέγιστο 50A |
| Μίνιο μέγεθος καλωδίου | 6.5 mm ~ 10 mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου | 10.5mm ~ 18mm |
| Περιοχή μέγιστης διατομής καλωδίου | 0.5mm2 ~ 6.0mm2 |
Η ονομαστική τάση, επίσης γνωστή ως τάση λειτουργίας, εξαρτάται από το υλικό μόνωσης του συνδέσμου και την απόσταση μεταξύ των μεγεθών των επαφών.
Υποστηρίζουμε τις κύριες διεθνείς μεθόδους πληρωμής: T / T (Τελεγραφητική Μεταφορά), L / C (Επιστολή Πιστωτικού), PayPal και West Union.30% προκαταβολή + 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή είναι ο κανονικός όρος μας.
Παρέχουμε πολλαπλές επιλογές αποστολής: 1) Kurier (DHL/UPS/FedEx): 3 - 7 εργάσιμες ημέρες για μικρά δέματα; 2) Air freight: 7 - 15 εργάσιμες ημέρες; 3) Sea freight: 20 - 45 εργάσιμες ημέρες.Ο χρόνος παράδοσης διαφέρει ανάλογα με τον προορισμό και τη μέθοδο αποστολής.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED