| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | M25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο υψηλής ποιότητας εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Ρεύμα: | 50Α | Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 |
|---|---|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας: | -40℃~+105℃ | Υλικό: | Νάιλον |
| Αξιολόγηση ανθεκτική στη φλόγα: | UL94-V0 | Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος |
M25 2 Pin Αδιάβροχο συνδετήρα DC Power 50A Υποδοχές αρσενικού σε θηλυκό σχεδιασμένο για εφαρμογές υψηλής έντασης ρεύματος με ανώτερη στεγανή απόδοση.
Βασικές προδιαγραφές:Ονομαστικό ρεύμα 50A, σχεδιασμένο με μέγεθος M25 και διαμόρφωση 2 ακίδων, καλύπτοντας με ακρίβεια τις ανάγκες μετάδοσης υψηλού ρεύματος. Κατάλληλο για σενάρια σύνδεσης τροφοδοσίας διαφόρων βιομηχανικών και εξωτερικών εξοπλισμών υψηλής ισχύος, εξασφαλίζοντας σταθερή και αποτελεσματική μετάδοση ισχύος.
Αδιάβροχη και ανθεκτική στη σκόνη απόδοση:Με βαθμό προστασίας IP67, μπορεί να λειτουργεί συνεχώς για 30 λεπτά σε βάθος 1 μέτρου, αντιστέκοντας αποτελεσματικά στις επιπτώσεις σκληρών περιβαλλόντων όπως η σκόνη, το πιτσίλισμα του νερού και η βραχυπρόθεσμη βύθιση.
Μέθοδος σύνδεσης:Υιοθετώντας μια βολική δομή κλειδώματος με ώθηση, μπορεί να κλειδωθεί με απλή ώθηση κατά τη σύνδεση. Μετά το κλείδωμα, η σύνδεση είναι σταθερή, γεγονός που μπορεί να αποτρέψει αποτελεσματικά την πτώση που προκαλείται από εξωτερικό τράβηγμα και κραδασμούς.
Στατική Σχεδιασμός:Υιοθέτηση σχεδίασης αρσενικού-θηλυκού plug-in, σε συνδυασμό με πολλαπλές δομές στεγανοποίησης (δακτύλιοι Ο, αδιάβροχο σφραγιστικό κ.λπ.). Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από υλικό νάιλον μηχανικής PA66, το οποίο είναι ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη διάβρωση και ανθεκτικό στις κρούσεις.
Αγώγιμη απόδοση:Οι επαφές είναι από επιχρυσωμένο ορείχαλκο, με αντίσταση επαφής ≤10mΩ και αντίσταση μόνωσης ≥500MΩ στα 500VDC. Η εξαιρετική αγώγιμη απόδοση και η χαμηλή απώλεια εξασφαλίζουν σταθερή μετάδοση υψηλού ρεύματος.
Σενάρια εφαρμογής:Χρησιμοποιείται ευρέως σε εξοπλισμό βιομηχανικού αυτοματισμού, φωτισμό εξωτερικού χώρου, εξοπλισμό νέας ενέργειας, υποβρύχιο εξοπλισμό, μηχανολογικό εξοπλισμό, σταθμούς βάσης επικοινωνίας. Κατάλληλο για περιβάλλον εργασίας ευρείας θερμοκρασίας -40℃~+105℃.
Εγκατάσταση και προσαρμογή:Υποστηρίζει πολλαπλές μεθόδους καλωδίωσης όπως συγκόλληση και βιδωτά τερματικά. Το μήκος και το χρώμα του καλωδίου μπορούν να προσαρμοστούν ανάλογα με τις ανάγκες, υποστηρίζοντας υπηρεσίες OEM/ODM.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Αριθμός Πολωνών | Αδιάβροχη υποδοχή 2 ακίδων |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 50A μέγ |
| Εκτίμηση τάσης | 600VAC μέγ |
| Ανθεκτικότητα Τάση | 2500VAC @ 60 s |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | 10 mΩ μέγ |
| Μονωτική Δομή | 500 MΩ στα 500 VDC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) |
| Υλικό καλουπιού | PA66 |
| Υλικό επαφής/τερματικού | Επιχρυσωμένο ορείχαλκο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 600VAC μέγ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 50A μέγ |
| Ελάχιστο μέγεθος καλωδίου OD | 6,5mm ~ 10mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου OD | 10,5mm ~ 18mm |
| Μέγ. Περιοχή διατομής καλωδίου | 0,5mm² ~ 6,0mm² |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED