| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ19 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1. Πλαστική σακούλα, 2. Χαρτοκιβώτιο, 3. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,L/C,D/A,,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζεύγη μηνιαίως |
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 5Α | Καρφίτσα: | 16 Καρφίτσα |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Νάιλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃-+105℃ |
| Αξιολόγηση ανθεκτική στη φλόγα: | UL94-V0 | Ηλεκτρικές Λειτουργίες: | Μετάδοση σήματος |
Ο συνδετήρας M19 16 ακίδων αρσενικό-θηλυκό χαμηλής τάσης 300V είναι ένας υψηλής απόδοσης αδιάβροχος συνδετήρας XLR με μηχανισμό γρήγορης ασφάλισης. Σχεδιασμένος με περίβλημα M19 και διαμόρφωση 16 ακίδων, προσφέρει αδιάβροχη προστασία IP67 και επαφές από ορείχαλκο επιχρυσωμένες για σταθερή μετάδοση σήματος και ισχύος χαμηλής τάσης 300V. Κατασκευασμένος από ανθεκτικό πλαστικό PA66, λειτουργεί αξιόπιστα σε θερμοκρασίες από -40°C έως +105°C, με εξαιρετική απόδοση κατά της διάβρωσης και των κραδασμών. Ιδανικός για φωτισμό LED, βιομηχανικό αυτοματισμό, ναυτιλιακό εξοπλισμό και πολλά άλλα. Συμμορφώνεται με τις πιστοποιήσεις CE και RoHS.
| Αριθμός πόλων | 16 ακίδες |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 5A μέγ. |
| Ονομαστική τάση | 300VAC μέγ. |
| Τάση αντοχής | 1500VAC @ 60 δευτ. |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγ. |
|---|---|
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ στα 500VDC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Κλάση IP | IP67 (1μ / 30 λεπτά) όταν είναι συνδεδεμένο |
| Υλικό καλουπιού | PA66 |
| Υλικό επαφής/τερματικού | Ορείχαλκος επιχρυσωμένος |
| Υλικό στεγανοποίησης | Σιλικόνη |
| Ονομαστική τάση | 300VAC μέγ. |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 5A μέγ. |
| Ελάχιστο μέγεθος καλωδίου OD | 3.0mm ~ 6.0mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου OD | 8.0mm ~ 10.0mm |
| Μέγιστη διατομή καλωδίου | 0.5mm² ~ 2.5mm² |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές