| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | M25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 5 έως 8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Αριθμός ακίδων: | Αδιάβροχη υποδοχή 22 ακίδων | Υλικό επαφής: | Ορειχάλκινος επίχρυσος |
|---|---|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας: | -40℃~+105℃ | Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό πάνελ | Χρώμα: | Κόκκινο/Μπλε/Πράσινο |
M25 Σύνδεσμος σήματος ρεύματος 2+20 Pin IP67 20A+5A Σύνδεσμος καλωδίου στο πίνακα - Σύνδεσμοι πολλαπλών συνδέσεων σήματος και ισχύος M25 2+20 Pin Αδιάβροχο 300 Volt Σύνδεσμος στο πίνακα
| Αριθμός Πολωνών | Σύνδεσμος καλωδίου με 22 κόμβους προς το πίνακα |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 20Α |
| Κατηγορία τάσης | 300VAC μέγιστο |
| Δυνατότητα Η τάση | 2500VAC @ 60 s |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
|---|---|
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
| Κατηγορία τάσης | 600VAC μέγιστο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 20A μέγιστο |
| Μίνιο μέγεθος καλωδίου | 6.5 mm ~ 10 mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου | 10.5mm ~ 18mm |
| Περιοχή μέγιστης διατομής καλωδίου | 0.5mm2 ~ 6.0mm2 |
Η ονομαστική τάση, επίσης γνωστή ως τάση λειτουργίας, εξαρτάται από το υλικό μόνωσης των συνδέσμων που χρησιμοποιείται και την απόσταση μεταξύ των μεγεθών επαφής.Ορισμένα εξαρτήματα ή συσκευές ενδέχεται να μην λειτουργούν σωστά κάτω από τη ονομαστική τάση τους.
Παρέχουμε πολλαπλές επιλογές αποστολής: 1) Kurier (DHL/UPS/FedEx): 3 - 7 εργάσιμες ημέρες για μικρά δέματα; 2) Air freight: 7 - 15 εργάσιμες ημέρες; 3) Sea freight: 20 - 45 εργάσιμες ημέρες.Ο χρόνος παράδοσης διαφέρει ανάλογα με τον προορισμό και τη μέθοδο αποστολής.
Μόλις τα αγαθά αποσταλούν, παρέχουμε αριθμούς παρακολούθησης και συνδέσμους με την πλατφόρμα εφοδιαστικής.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές