| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Αριθμό μοντέλου: | Μ19 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1. Πλαστική σακούλα, 2. Χαρτοκιβώτιο, 3. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,L/C,D/A,,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζεύγη μηνιαίως |
| Γένος: | Αρσενικό σε θηλυκό | Υλικό: | Νάιλον |
|---|---|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 300V | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃-+105℃ |
| Αξιολόγηση αντοχής στη φλόγα: | UL 94-V0 | Χρώμα: | Μπλε, άσπρος, πράσινος |
| Επισημαίνω: | Δικτυακό ρεύμα 8 πιν,Σύνδεσμος κυκλικών δεδομένων M19,αδιάβροχος σύνδεσμος αρσενικός σε θηλυκό |
||
8 πιν κυκλικός σύνδεσμος M19 ανδρικές θηλυκές αδιάβροχες συνδέσεις
Σύντομη περιγραφή
Πρότυπο διαμόρφωσης 8 πινών
Σχεδιασμός 8 πινών, που παρέχει επαρκή κανάλια για σταθερή πολλαπλή μετάδοση σήματος και δεδομένων σε βιομηχανικούς εξοπλισμούς.
Κύκλωμα M19
Παγκόσμιο κυκλικό μέγεθος M19, υψηλή συμβατότητα, εύκολη εγκατάσταση και αντιστοιχία με τα τυποποιημένα βιομηχανικά εξαρτήματα.
Αδιάβροχο & Αδιάβροχο
Υψηλής ποιότητας αδιάβροχη και αδιάβροχη δομή, κατάλληλη για υγρό, εξωτερικό και σκληρό βιομηχανικό περιβάλλον εργασίας.
Ανδρικο-γυναικείο Plug-in
Ανδρικό και θηλυκό σχεδιασμό, σύνδεση, εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση.
Κύκλωμα συνδέσμου δεδομένων
Επαγγελματίας για τη μετάδοση δεδομένων, σταθερό σήμα, ισχυρή αντι-διαταραχή, ιδανικό για συστήματα επικοινωνίας και ελέγχου.
Ευρεία εφαρμογή
Χρησιμοποιείται ευρέως σε αισθητήρες, βιομηχανικό αυτοματισμό, συστήματα ελέγχου, εξοπλισμό επικοινωνίας και εξωτερικές συσκευές.
Βασικά χαρακτηριστικά
Βιομηχανίες εφαρμογής
| Ηλεκτρικές παραμέτρους | |
| NΟύμπερ των Πολωνών | 8Pin |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A το πολύ. |
| Κατηγορία τάσης | 300VAC μέγιστο |
| Δυνατότητα Η τάση | 1000VAC @ 60 s. |
| Τεχνικές παραμέτρους | |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) όταν ζευγαρώνεται |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
| Παράμετροι λειτουργίας | |
| Κατηγορία τάσης | 300VAC μέγιστο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5A μέγιστο |
| Μίνιο μέγεθος καλωδίου | 3.0mm ~ 6.0mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου | 8.0mm ~ 10.0mm |
| Μέγιστη περιοχή διατομής καλωδίου | 0.5mm2~ 1,5 χιλιοστά2 |
Σχέδιο σχεδιασμού
![]()
![]()
1. Ε: Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία; Ποια είναι η διαδικασία;
Α: Η διαδικασία παραγγελίας είναι απλή: 1) Επιβεβαιώστε τα στοιχεία του προϊόντος και λάβετε ένα τιμολόγιο proforma (PI); 2) Κάντε την προκαταβολή όπως συμφωνήθηκε; 3) Ξεκινάμε την παραγωγή και σας ενημερώνουμε για την πρόοδο;4) Πληρώστε το υπόλοιπο πριν από την αποστολή5) Να οργανώνει την παράδοση και να παρέχει πληροφορίες παρακολούθησης.
2.Ε: Δέχεστε άλλα νομίσματα πληρωμών εκτός από το δολάριο ΗΠΑ;
Α:Το προεπιλεγμένο μας νόμισμα είναι το δολάριο ΗΠΑ, αλλά μπορούμε επίσης να δεχτούμε ευρώ, GBP ή άλλα σημαντικά νομίσματα. Παρακαλούμε επιβεβαιώστε την συναλλαγματική ισοτιμία με την ομάδα πωλήσεων μας κατά την παραγγελία.
3.Ε: Πώς μπορώ να πάρω δείγματα;
Α: Είναι τιμή μου να σας προσφέρω δείγματα, και το φορτίο θα πρέπει να πληρωθεί από τον εαυτό σας. Μπορείτε να μου πείτε τον αριθμό του ταχυμεταφορέα σας και τη διευθύνση λεπτομέρειας σας, τότε μπορώ να σας στείλω το δείγμα αμέσως.
4.Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α: Το MOQ ποικίλλει ανάλογα με τον τύπο του προϊόντος. Συνήθως 500 μονάδες για τα τυποποιημένα μοντέλα και 1000 μονάδες για τα προσαρμοσμένα είδη.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές