| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE/Rohs |
| Αριθμό μοντέλου: | M25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο υψηλής ποιότητας εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Αριθμός ακίδων: | 2 Καρφίτσα | Ρεύμα: | 50Α |
|---|---|---|---|
| Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 | Εύρος Θερμοκρασίας: | -40℃~+105℃ |
| Υλικό: | Νάιλον | Αξιολόγηση ανθεκτική στη φλόγα: | UL94-V0 |
| Εφαρμογή: | Συστήματα διανομής ενέργειας | ||
| Επισημαίνω: | Δύο καρφίτσες αδιάβροχος σύνδεσμος IP67,Συνδετήρας καλωδίων αυτοκινήτου M25,Υπεργυρισμένος αδιάβροχος σύνδεσμος ισχύος |
||
Αδιάβροχος συνδετήρας τροφοδοσίας DC M25 2 ακίδων 50A αρσενικός με θηλυκό
Μετατροπέας υψηλής ισχύος 50A αυτοκινήτου
Ειδικά σχεδιασμένο για συστήματα τροφοδοσίας αυτοκινήτων, υποστηρίζοντας υψηλή έξοδο ρεύματος έως 50A, με σταθερή τάση και χαμηλή παραγωγή θερμότητας, κατάλληλο για τροφοδοσία οχήματος, φωτισμό, κινητήρες και άλλα κυκλώματα υψηλού φορτίου.
Πλήρως σφραγισμένο αδιάβροχο και ανθεκτικό στη σκόνη IP67
Η ενσωματωμένη σφραγισμένη δομή παρέχει αξιόπιστη προστασία IP67, απομονώνοντας αποτελεσματικά νερό, σκόνη, ατμούς λαδιού και αλατόνερο, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε σκληρά περιβάλλοντα οχημάτων, εξωτερικών χώρων και βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Επαγγελματικός σχεδιασμός ενός τεμαχίου με υπερ-χύτευση
Υιοθετεί τεχνολογία πλήρους υπερ-χύτευσης για την ενσωμάτωση του συνδετήρα και του καλωδίου σε ένα σώμα, ενισχύοντας την αντοχή σε εφελκυσμό, την αδιάβροχη απόδοση και την αξιοπιστία κατά της έλξης, αποφεύγοντας αποτελεσματικά τη χαλάρωση ή την εισχώρηση νερού στην ένωση του καλωδίου.
Ειδική διαμόρφωση ακίδων τροφοδοσίας 2 ακίδων
Βελτιστοποιημένη δομή 2 ακίδων για καθαρή μετάδοση ισχύος, με χαμηλή αντίσταση επαφής και υψηλή αγωγιμότητα, παρέχοντας ασφαλή και σταθερή ηλεκτρική σύνδεση σε συστήματα τροφοδοσίας DC.
| Αριθμός πόλων | Αδιάβροχος συνδετήρας 2 ακίδων |
| Ονομαστικό ρεύμα | 50A μέγιστο |
| Ονομαστική τάση | 600VAC μέγιστο |
| Τάση αντοχής | 2500VAC @ 60 δευτ. |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ στα 500VDC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Κλάση IP | IP67 (1m / 30min) |
| Υλικό καλουπιού | PA66 |
| Υλικό επαφής/τερματικού | Επιχρυσωμένος ορείχαλκος |
| Υλικό στεγανοποίησης | Σιλικόνη |
| Ονομαστική τάση | 600VAC μέγιστο |
| Ονομαστικό ρεύμα | 50A μέγιστο |
| Ελάχιστο OD καλωδίου | 6.5mm ~ 10mm |
| Μέγιστο OD καλωδίου | 10.5mm ~ 18mm |
| Μέγιστη διατομή καλωδίου | 0.5mm² ~ 6.0mm² |
Όλα τα προϊόντα μας είναι πιστοποιημένα κατά RoHS, CE και άλλα διεθνή πρότυπα. Συγκεκριμένες πιστοποιήσεις (π.χ. FCC, UL) μπορούν να παρασχεθούν κατόπιν αιτήματος με βάση την αγορά-στόχο σας.
Το προεπιλεγμένο νόμισμα είναι το USD, αλλά μπορούμε επίσης να δεχτούμε EUR, GBP ή άλλα κύρια νομίσματα. Παρακαλούμε επιβεβαιώστε την ισοτιμία με την ομάδα πωλήσεών μας κατά την τοποθέτηση της παραγγελίας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές