| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Ulinkcon |
| Πιστοποίηση: | CE,TUV,UL,RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | M25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | διαπραγμάτευση |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο υψηλής ποιότητας εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης: | 3 έως 6 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 ζευγάρια κάθε μήνα |
| Ρεύμα: | 50Α μέγ. για την εξουσία | Αριθμός καρφιτσών: | 3 pin για τροφοδοσία |
|---|---|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 300V | Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃-+105℃ | Αξιολόγηση ανθεκτική στη φλόγα: | UL94-V0 |
| Επισημαίνω: | 3 καρφίτσες αδιάβροχος σύνδεσμος ρεύματος,Αδιάβροχος σύνδεσμος M25 για μηχανήματα,Αδιάβροχος σύνδεσμος τροφοδοσίας βαρέως τύπου |
||
Βιομηχανικός Συνδετήρας Πίνακα σε Καλώδιο M25 3 Pin 50A IP67 Αδιάβροχος Συνδετήρας
Βιομηχανίες Εφαρμογών
Γρήγορες λεπτομέρειες αδιάβροχου συνδετήρα IP67
Αυτό το μοντέλο συνδετήρων έχει σχεδιαστεί για ένα ευρύ φάσμα ενσωματωμένων εφαρμογών ισχύος και σήματος, διαθέτοντας έναν διαισθητικό μηχανισμό push-to-lock. Η εισαγωγή διαρκεί μόνο ένα δευτερόλεπτο, με τον συνδετήρα να ασφαλίζει αυτόματα—δεν απαιτούνται πολύπλοκες λειτουργίες.
Ο ενσωματωμένος σχεδιασμός all-in-one ισχύος και σήματος κερδίζει αυξανόμενη δημοτικότητα σε διάφορα είδη εξοπλισμού. Εξαλείφει αποτελεσματικά την ανάγκη για ξεχωριστούς συνδετήρες ισχύος και σήματος, προσφέροντας μια βέλτιστη λύση ειδικά για εγκαταστάσεις με περιορισμένο χώρο.
Η Ulinkcon παρέχει επαγγελματικές λύσεις συναρμολόγησης καλωδίων για συνδετήρες πολλαπλών ακίδων. Απλώς υποβάλετε τις λεπτομερείς προδιαγραφές του καλωδίου σας (π.χ., διαμέτρημα, μήκος, τύπος μόνωσης) και η ολοκληρωμένη υποστήριξη προσαρμογής μας είναι άμεσα διαθέσιμη για να καλύψει τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Τεχνικές παράμετροι | |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ max |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ στα 500VDC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Κατηγορία IP | IP67 (1m / 30min) όταν συνδέεται |
| Υλικό καλουπιού | PA66 |
| Υλικό επαφής/τερματικού | Επιχρυσωμένο ορείχαλκο |
| Υλικό στεγανοποίησης | Σιλικόνη |
| Παράμετροι λειτουργίας | |
| Ονομαστική τάση | 500VAC max |
| Ονομαστικό ρεύμα | 50A max |
| Ελάχιστο μέγεθος καλωδίου OD | 6.5mm ~ 10mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου OD | 10.5mm ~ 18mm |
| Μέγιστη περιοχή διατομής καλωδίου | 0.5mm2 ~ 6.0mm2 |
Διαμόρφωση προϊόντος
![]()
1. Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
A: Είμαστε εργοστάσιο. Βρίσκεται στο Ulinkcon Industrial Park, Bao'an District, Shenzhen, China
2. Ε: Υποστηρίζετε την προσαρμογή προϊόντων;
A: Ναι, η προσαρμογή είναι διαθέσιμη για προδιαγραφές, χρώματα και συσκευασία. Παρακαλούμε δώστε τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας και θα παραθέσουμε ανάλογα με μια διαδικασία επιβεβαίωσης δείγματος.
3. Ε: Πώς μπορώ να λάβω δείγματα;
A: Είναι τιμή μου να σας προσφέρω δείγματα και το φορτίο θα πρέπει να πληρωθεί από εσάς. Μπορείτε να μου ενημερώσετε τον αριθμό του ταχυμεταφορέα σας και τη διεύθυνσή σας, τότε μπορώ να σας στείλω δείγμα αμέσως.
4. Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ);
A: Το MOQ ποικίλλει ανάλογα με τον τύπο του προϊόντος—συνήθως 500 μονάδες για τυπικά μοντέλα και 1000 μονάδες για προσαρμοσμένα αντικείμενα. Μικρότερο MOQ μπορεί να διαπραγματευτεί για δοκιμαστικές παραγγελίες ή μακροχρόνια συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Gina
Τηλ.:: +86 075523019434
M19 Γρήγορη σύνδεση Αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 7 Πιν Wire To Board Connectors
Σημάδι 5Α Γρήγορο κλειδί Αδιάβροχο κυκλικό σύνδεσμο 8 Pin M19 Για LED
M19 12 Πιν κυκλικός αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος αρσενικός πλέκτης θηλυκή πρίζα
M19 IP67 Αδιάβροχος ηλεκτρικός σύνδεσμος διαφράγματος 8 πιν θηλυκό σύνδεσμο καλωδίου
5 Πιν αρσενικό θηλυκό σύνδεσμος καλωδίου σε καλωδίου τύποι M19 Αδιάβροχο με κλειδαριά πίεσης
Γυναικείο καλώδιο στρογγυλό 4 καρφίτσες αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρα πίνακα Mount M19 Push Locking
Μπλε Μαύρο Αδιάβροχο 2 Πιν LED Light Connector Σύρμα για το πίνακα
Αδιάβροχο κυκλικό σύρμα σε σύρμα συνδετήρα 3 πιν LED συνδετήρα 20 Amp 300V
5 Pin 10A χαμηλής τάσης αντρικά θηλυκά καλωδιακά συνδέσμους αδιάβροχα για LED
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές